header

LEPIDLA

logo VersaChem
obrázek 7869.png

5 Minute Epoxy Gel 25 ml

Lepidlo na textil, kovy, plasty a gumu

Nestékavé lepidlo, vhodné zejména na spojení svislých ploch z materiálů jako textil, kovy, plasty nebo guma. Ideální na rychlé uchycení různých emblémů, štítků, jmenovek apod. Má vysokou plnící schopnost, spolehlivě tuhne i v silnější vrstvě, která se nesmršťuje. Zdvojený aplikátor je vždy zárukou správného, stejnoměrného dávkování obou složek. Vzniklé spoje odolávají vysokým teplotám, tlakům, vlhkosti a působení většiny technických kapalin.

Čas tuhnutí / vytvrzení: 5 min. / 1 hod., odolnost v tlaku a teplotě: 175 kg/cm2 / 93 °C, barva spoje: krémová. cartKOUPIT V NAŠEM E-SHOPU
obrázek 7865.png

Steel Weld Epoxy 25 ml

Dvousložkové lepidlo na kovy

Lepidlo na velmi pevné spojení ploch z veškerých kovů, na opravy a vyplňování prasklin a nerovností. Obsahuje kovové mikročástice a po vytvrzení lze spoj mechanicky opracovávat jako kov. Zdvojený aplikátor je vždy zárukou správného, stejnoměrného dávkování obou složek. Vzniklé spoje odolávají vysokým teplotám, tlakům, vlhkosti, a působení většiny technických kapalin.

Čas tuhnutí / vytvrzení: 2 hod. / 16 hod., odolnost v tlaku a teplotě: 175 kg/cm2 / 121 °C, barva spoje: černá. cartKOUPIT V NAŠEM E-SHOPU
obrázek 7866.png

Plastic Welder 25 ml

Dvousložkové lepidlo na plasty

Lepidlo na velmi pevné spojení ploch z téměř všech plastů, keramiky, skla, sklolaminátu, kovů. Zdvojený aplikátor je zárukou správného, stejnoměrného dávkování obou složek. Vzniklé spoje odolávají vysokým teplotám, tlakům, vlhkosti, a působení většiny technických kapalin.

Čas tuhnutí / vytvrzení: 15 min. / 1 hod., odolnost v tlaku a teplotě: 245 kg/cm2 / 93 °C, barva spoje: bílá. cartKOUPIT V NAŠEM E-SHOPU
obrázek 7868.png

Titanium Epoxy System 25 ml

Dvousložkové lepidlo na hlíník a kovy

Díky obsahu částic titanu dosahují spoje vysoké pevnosti. Lepí barevné kovy, hliník a všechny kovy. Tuhne po 5 minutách. Po 1 hodině lze s předmětem pohybovat. Dokonalé spojení po 4 hodinách. Doporučená teplota lepení od 13 do 93 °C.

Čas tuhnutí / vytvrzení: 1 hod. / 4 hod. cartKOUPIT V NAŠEM E-SHOPU
obrázek 8171.png

Metal Bond 52 g

Rychleschnoucí dvousložkové lepidlo

Lepidlo opravuje a spojuje kovy, vyplňuje trhliny v kovech, dřevě a opravuje různé vady kamene a zdiva. Po vytvrdnutí mohou být lepené části vrtané, soustružené, broušené a jinak opracovávané. Najde uplatnění při práci v domě, dílně, při opravách lodí, aut, motorů apod. Je odolné vůči chemikáliím.

Čas tuhnutí: 4 min. cartKOUPIT V NAŠEM E-SHOPU
obrázek 8177.png

Stud & Bearing Formula Red 6 ml

Anaerobní lepidlo

Nevysychá na vzduchu, tvrdne při kontaktu s kovem a vytváří kompaktní celek, dokonale zabezpečuje před povolováním šroubů a korozí. Použití: u spojů, kde není potřebná častá demontáž např. šrouby držící motor, převodovkové skříně, startér, posilovač řízení, dveře, klimatizaci, těžké nářadí a kde je potřebné jen spojit části. Na odšroubování je potřebné nahřátí spoje a použití speciálního nářadí. Odolný vůči vodě, benzínu, chladící kapalině, převodovkovému oleji a mazivům.

Rozsah teplot: -54 °C až +149 °C, síla spoje: 3000 psi. cartKOUPIT V NAŠEM E-SHOPU
obrázek 8176.png

Threadlock Formula Blue 6 ml

Anaerobní lepidlo

Nevysychá na vzduchu, ale tvrdne při kontaktu s kovem a vytváří kompaktní celek. Dokonale zabezpečuje před povolováním šroubů a korozí. Na odšroubování šroubů postačí obvyklé nářadí. Odolný proti vodě, benzínu, chladící kapaliny, převodovkovým olejem a mazivům.

Rozsah teplot: -54 °C až +149 °C, síla spoje: 1600 psi. cartKOUPIT V NAŠEM E-SHOPU
obrázek 8178.png

5 Minute Epoxy Adhesive 28,4 g

Dvousložkové lepidlo crystal clear formula

Zajistí trvalé a pevné spoje kovů, dřeva, betonu, gumy a většiny plastů v průběhu 30 min. Vhodné pro lepení čalounění, ozdobných části automobilu, nárazníků, emblémů, hraček, bižuterie, porcelánu nebo nábytku. Je odolný vůči lihu, plynu, oleji, vodě a jiným.

Čas tuhnutí: 30 min. cartKOUPIT V NAŠEM E-SHOPU